Jana Stork

Soutěžní číslo 1

34 let

Plzeň

ŽENA ČESKÉ REPUBLIKY 2022

Znamení: Lev

Tři priority v Tvém životě?

Zdraví, kariéra, radost, prosperita, úspěch

Jaké jsou tvoje koníčky?

Dlouhodobě a cíleně usiluji o to, aby můj život byl tvořený z mých zájmů, tedy i práce ředitele produkce je mým koníčkem stejně tak, jako herectví či modeling. Ve volném čase miluji jízdu na motorce a svého psa.

Co tě nejvíc rozesměje?

Situace, které nevymyslíš. Osobitý humor mého mladšího bratra. Přeřeky při natáčení.

Proč jsi se do soutěže přihlásila?

Do soutěže jsem se já osobně nepřihlásila, ovšem jedná se o vyjímečnou a prestižní soutěž, ve které mi lichotí být finalistkou a moc ráda se pokusím být ženou České republiky pro rok 2022 a podpořit tak její dobré jméno. Jedná se o krásnou symbiózu s mou kariérou. Ráda věci ovlivňuji k lepšímu a věřím, že titul Ženy České republiky by byl velmi dobrým pomocníkem.

Proč bys měla vyhrát soutěž právě ty?

Vzhledem k mým profesním a uměleckým zkušenostem je mi prostředí kamer a fotoaparátu blízké. Je v mých možnostech důstojně zastávat funkci ženy České republiky a zároveň věnovat tomuto titulu svou kapacitu. Komunikace, vystupování a zastávání konkrétní pozice je mým denním chlebem

Co pro tebe znamená vyhrát soutěž?

Vyhrát tuto soutěž pro mne znamená zastávat důstojně a se vší kapacitou pozici ženy České republiky, kterou bych ráda aktivně ztvárnila. Jakožto pro podnikavou ženu s neustálou potřebou jít dál je to pro mne možnost, kdy mohu jeden rok zastávat titul, který může přinést radost, inspiraci, ale také například pomoc ostatním.

podpoř svým hlasem soutěžící

info@zenaroku.eu

You cannot copy content of this page / Nemůžete kopírovat obsah